Reklama
Archiv - Zprávy

Tohle nečekal! Prchajícího motorkáře "sestřelila" žena kabelkou

Rozkaz, ten zněl jasně. Diverzant na motorce nesmí projet za žádnou cenu! A když si policisté s prchajícím zločincem zjevně nevěděli rady, tak se odvážná chodkyně rozhodla jednat na vlastní pěst.
Zdroj: RoadCams

Většinou to bývá přesně naopak. Nic netušící žena jde po chodníku, když se přiřítí motorka, zloděj jí vytrhne kabelku z ruky a zmizí v dáli. Jenže tahle rázná dívka nebo paní vykonala symbolickou pomstu za všechny ukradené kabelky. Když se k ní po chodníku vysokou rychlostí přiblížil motorkář s houkajícím policejním autem v zádech, neváhala ani vteřinu a prchajícího jezdce dokonale zaskočila přesně mířeným úderem kabelky.

A protože jak každý muž ví, většina ženských kabelek obsahuje desítky nepochopitelných věcí včetně jedné nebo dvou cihel, motorkář se okamžitě poroučel k zemi. Sice se pak ještě pokoušel znovu nasednout a ujet, to už však u něj byl policista, který ho poslal k zemi podruhé.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV