Reklama
Archiv - Zprávy

Tohle je Škoda Fabia! Luxusní interiér stál víc než celé auto

Když se řekne luxusní, nikdo si asi nevzpomene na Škodu Fabia. Jenomže jedna polská tuningová společnost udělala z obyčejného interiéru Fabie něco, co může konkurovat těm nejdražším značkám.
Zdroj: Carlex Design

Jmenují se Carlex Design a jejich práci už od nás znáte. Tentokrát se vrhli na Fabii a udělali z jejího interiéru přehlídku luxusu a sportovní elegance. Její standardní interiér vzal za své a místo něj najdeme kožené a anatomicky laděné sedačky či kůží obšitou palubní desku.

Kolem té nejjemnější hověziny se ale točí prakticky celý interiér. Svůj kabát dostala i středová konzole, řadicí páka, dveřní panely nebo kryt ruční brzdy. To vše navíc disponuje kontrastním červeným obšitím, které celý interiér krásně rozsvítilo. Vše pak doplňují okřídlená loga a nápis Birdman, která jsou vyšitá na opěradlech. Jediné, co úpravce ponechal v sériovém stavu, je černě lakovaný dekor palubní desky a béžový strop.

Celkovou cenu úpravce neprozradil, ale víme, že je vše dělané na konkrétní zakázku některého ze zákazníků. Ten tak touto úpravou minimálně zdvojnásobil cenu auta. Vždyť základní cena Fabie je zhruba 237 tisíc korun. Navíc podle dostupných informací je jedinou úpravou této konkrétní Fabie jen nový interiér. Exteriér i pohonná jednotka prý zůstaly sériová.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV