Reklama
Archiv - Zprávy

Tohle dokáže jen opilec. Český řidič zaparkoval jako kaskadér

Jak je možné, že ti zoufalci, co sednou namol opilí za volant, mají často takové štěstí? Jeden takový „řidič“ své auto naboural a následně zaparkoval tak, jak by se mu to za střízliva nikdy nepovedlo.
Zdroj: PČR

Nehoda se stala v Jevišovce na Břeclavsku a krom štěstí ukazuje i fakt, že opilci za volantem mimo jiné porušují i fyzikální zákony. V červené Mazdě v době nehody seděli rovnou čtyři, přičemž policie řidič následně naměřila 3 promile. Nechápeme, jak se mohl trefit klíčkem do zapalování a rozjet se. Vždyť musel mít práci i se samotnou chůzí.

Pětačtyřicetiletý řidič se ale rozjel, nicméně velmi rychle nad vozem ztratil kontrolu a skončil na zídce rodinného domu, která lemuje garáž. Kdyby ale jen zaparkoval, on tam to auto pověsil za kola. A to přitom obě zídky dělí svažující se nájezd do garáže. Uznejte sami, že tohle prostě není normální. Ačkoliv jde ale o vcelku úsměvnou historku, fakt, že někoho takového můžeme potkat na silnici, nám spíše nahání husí kůži. Proto upřímně doufáme, že se ten pitomec trestu nevyhne.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV