Reklama
Archiv - Zprávy

The Grand Tour má nové stálé studio. Na natáčení můžete i vy!

Po odchodu z TopGearu na BBC a přestupu k Amazonu se trojice Clarkson, Hammond a May rozhodla, že pro svůj pořad už nebude využívat jedno konkrétní studio. S velkým pojízdným stanem tak vyrazila do všech koutů světa za svými fanoušky. Ukazuje se však, že to nebyl tak úplně dobrý nápad.
Zdroj: amazon

Mobilní studio, které vypadalo jako obří stan, bylo prý nápadem samotného Clarksona. Ten chtěl show dostat více mezi fanoušky a po upjatosti studia BBC nabídnout zcela nový formát automobilového pořadu.  Jenomže se ukázalo, že trojlístek moderátorů trochu přecenil své síly. Pánové přeci jen nejsou nejmladší a sám producent pořadu Andy Wilman se vyjádřil ve smyslu, že mobilní stan zrovna dvakrát nepřidal bolavým kloubům moderátorů.

Proto se moderátoři s Amazonem dohodli, že show trvale usadí v novém studiu v britském Cotswoldsu. Fanoušci tuto zprávu samozřejmě nesou s lehkou nelibostí, ale naši milovaní „dědečkové“ prostě už potřebují určitý komfort. Jednou by se také ze svých křesel nemuseli zvednout. :)

Pokud toužíte zúčastnit se natáčení, stačí koupit letenku do Anglie a lístky na samotnou show. Čas máte do úterý 3. října, přičemž cenu Amazon neprozradil. Pokud o lísky máte zájem, musíte se registrovat na této adrese a pak jen doufat, že se vám produkce ozve s nabídkou vstupenek. Tak hodně štěstí!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV