Reklama
Archiv - Zprávy

Tahle proměna auta vás šokuje, můžou za ní pistácie.

Vezměte stopky a změřte vaší partnerce, za jak dlouho projde totální vizuální proměnou. Vlasy, šaty, nehty, boty, rtěnka, řasy, obočí - to vás jistě zaskočí - a trvat to bude minimálně týden. My jsme auto z pohřebáku na letní coolcar proměnili za rekordních 9 hodin.
Zdroj: Autosalon

MINI v černé? Hrůza! Ježí se mi chlupy. Kdo by chtěl o prázdninách dělat funebráka? Jedině snad, že bych točil Men In Black 5. Plán mám ale jiný. Procestovat s miňasem a minikaravanem kus světa pojmenovaného Balkán. To bude chtít žurnálovou barvičku.

Po chvíli koloroidního lovu na mě vyskočila youtubová reklama na fólie v retro stylu. Naprosto mě rozsekala pistáciová. Schválně, kterou z retro barev byste  zvolili vy?

Reklama

Jak MINI, tak minikaravánek fičí rozbombardovanou dálnicí směr Zlín, kde je oba na místní pobočce WrapStyle čeká polepovací elita této republiky. Vyhlašuje se válka černobíle viděnému světu. Miňas mění barvu rychleji než cudná dívka oslovená proutníkem. To stejné čeká karavánek. Ten podobně rychle opustila nemocniční bílá barvo-mdloba.

Reklama

Mistři břitev, lepidla a fólií ovšem nezůstanou jen u toho, na oba čerstvé zelenáče se postupně vrství mapa plánované cesty dlouhé přes 10 000 km. Jak dokázali nalepit 2 milimetry tenké vrstevnice, mi pořád zůstává záhadou.

Devátá hodina odbila, chval každý foliomena. Sledovat 6 zručných WrapStyle párů rukou při práci se rovnalo premiéře Mozartova Dona Giovanniho. Ano, takhle má vypadat letní kára, co má budit rozruch na silnicích východní a jižní Evropy. S tou se nebudu stydět vyjet. Porovnejte schválně surový stav a pak proměnu po 9ti hodinách. A ukažte to ženě, aby sebou příště hodila!

Reklama

Autor článku: expert Josef Vrtal


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV