Reklama
Archiv - Zprávy

Společnost Maserati si vybrala Accenture Interactive pro spolupráci na vývoji nového konceptu vytváření zákaznických zkušeností

Výrobce luxusních vozů Maserati si zvolil Accenture Interactive, aby mu zde pomohli zdokonalit zákaznické zkušenosti ve všech digitálních kanálech, zvýšit prodej a rozšířit hodnotu obchodní značky po celém světě.
Zdroj: Maserati

Tým z Accenture Interactive bude odpovědný za digitální strategii obchodní značky Maserati, digitální reklamu, produkci digitálního obsahu, správu kampaní a analytické služby. Jeho cíle zahrnují maximalizaci investic Maserati do podpory a zlepšení end-to-end zákaznického řetězce při zachování sofistikovanosti, elegance a stylu značky.

Během posledních pěti let se prodeje společnosti Maserati výrazně zvýšily, což je výsledkem úspěšnosti celé produktové řady včetně nových modelů Quattroporte, Ghibli a Levante. Accenture Interactive poskytne komplexní portfolio kreativních služeb a způsobilosti v oblasti tzv. data-driven marketingu (marketing řízený daty), digitální analýzy a správy digitálního výkonu a bude zlepšovat a slaďovat styčné body celého zákaznického řetězce. Bude navrhovat nový personalizovaný digitální obsah a poskytne společnosti podrobné poznatky, z nichž bude možné učit se a lépe se přizpůsobit zkušenostem zákazníků.

 „Pokrokové společnosti jako je Maserati si uvědomují, že zákaznické zážitky jsou novým bitevním polem, kde zákazníci očekávají aktivity zaměřené na člověka, jak z digitálního, tak ze skutečného světa,“ prohlásil Anatoly Roytman, který vede Accenture Interactive v Evropě, v Africe a v Latinské Americe. „V našem postavení ‚zážitkové agentury‘ pro Maserati se posuneme od historického modelu izolovaných entit byznysu a marketingu a vykročíme směrem k vytváření horizontálního a propojeného přístupu ke kreativitě a budeme vytvářet nezapomenutelné zákaznické zkušenosti, které stimulují růst byznysu. Úloha, kterou nám společnost Maserati svěřila, je jasná: využít digitální možnosti, které pomohou stimulovat prodej, a zároveň budovat prvotřídní hodnotu značky. Jsme tady, abychom navrhovali komplexní marketingovou strategii určenou k dosažení těchto cílů, hledali kreativní a trvalé zákaznické zkušenosti kombinací dat, obsahu a inovativních marketingových technologií.“

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV