Reklama
Archiv - Zprávy

Škoda Auto DigiLab podporuje platformu CareDriver v Mnichově

Škoda Auto DigiLab založil v Mnichově projekt CareDriver. Jde o službu, která kombinuje mobilitu a sociální péči. Speciálně vyškolení řidiči a pečovatelé CareProfs doprovázejí lidi, kteří potřebují asistenci při každodenních cestách nebo ve volném čase.
Zdroj: Škoda Auto

CareDriver odstartoval jako pilotní projekt v únoru 2017 a od začátku si klade za cíl ušetřit rodinám čas a nabídnout mobilitu. V německém Mnichově, kde je služba v současnosti poskytována, této nabídky s důvěrou využilo již mnoho zákazníků. Kvalifikovaní pečovatelé vozí děti do školy, aktivní pomocníci a trpěliví asistenti pomáhají starším spoluobčanům při nákupech nebo návštěvách lékařů. CareDriver má k dispozici vhodné vozy a školený personál i pro dopravu handicapovaných. Po jednorázové registraci lze rezervaci uskutečnit volitelně přes webovou stránku www.caredriver.de, aplikaci pro chytré telefony, e-mail, Whatsapp, Facebook nebo telefonicky. Škoda Auto DigiLab se jako tvůrce myšlenky a investor rozhodujícím způsobem podílí na dalším budování této služby v oblasti mobility. Díky společnosti Škoda Auto má poskytovatel služby k dispozici nejprodávanější model značky – vůz Octavia – za mimořádně výhodných podmínek.

Řidiči/pečovatelé, kteří se ucházejí o roli CareProfů, jsou vybíráni na základě přísných kritérií. Každý kandidát vyplňuje desetibodový dotazník, který se následně prověřuje. Vedle zkušeností s péčí o děti a seniory musí uchazeč prokázat i sociální kompetenci, komunikační schopnosti, čistý rejstřík dopravních přestupků a doložit vlastnictví živnostenského oprávnění. Mimo to musí být zájemce minimálně tři roky majitelem řidičského průkazu. I díky tomuto náročnému prověřování se mohou zákazníci služby CareDriver spolehnout na přátelské a kvalifikované pracovníky.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV