Reklama
Archiv - Zprávy

SEAT hledá jméno pro svůj Kodiaq. Nápady můžete posílat online

Poslední dobou na nás španělská automobilka chrlí jednu novinku za druhou. Jednou z těch nejočekávanějších je chystané velké SUV, přímý konkurent Škody Kodiaq. Jenomže zatím nemá jméno.
Zdroj: Theopiluschin

A proto se zástupci značky rozhodli oslovit všechny automobilové fanoušky s tím, aby to jméno zkusili vymyslet. Fantazii se prakticky meze nekladou, ale pár pravidel celé hlasování přeci jen má. Prvním je fakt, že na to, abyste se do vymýšlení nového jména mohli zapojit, musíte to stihnout do 22. června. Vámi vybrané jméno by mělo být španělského původu a podle automobilky by bylo ideální, aby pro vás něco znamenalo. Je jedno, jestli půjde o oblíbenou řeku, pláž, drink nebo náměstí.

K tomu, abyste se mohli do výběru nového pojmenování zapojit, stačí navštívit tuto webovou stránku, kde najdete formulář k vyplnění. Není to nic složitého, jen by bylo prý dobré, abyste se vyvarovali použití sprostých slov. Kdyby to přeci jen někoho napadlo, formulář by měl mít nějaký algoritmus, který takové hlasování neodešle. Jestli to ale platí i pro česká peprná slovíčka, nevíme.

Vybraná desítka jmen bude vyhlášena na autosalonu ve Frankfurtu a vítězné jedno jméno o měsíc později. O případné ceně pro toho, kdo vymyslí vítězné jméno se zatím nemluví. Tak toho dotyčného může hřát třeba dobrý pocit… :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV