Reklama
Archiv - Zprávy

Ruské BMW se při rychlé jízdě začalo rozpadat

To si tak jedete pod plným plynem po okruhu Nürburgring, pronásledujete jiného řidiče před sebou a najedou se vám začne rozpadat auto. Jak byste reagovali?
Zdroj: statesidesupercars

Troufneme si tvrdit, že úplně jinak, než reagoval řidič trojkového BMW, který je hlavním hrdinou dnešního videa. A hrdinou v pravém slova smyslu. Ve videu je nejprve vidět bílý Renault Mégane RS, kterého hodně svižně stíhá červené BMW s ruskou poznávací značkou. Těžko tedy říct, jestli si jeho řidič udělal opravdu dlouhý výlet za rychlostí, nebo jde jen o rychlou koupi před jízdou na Severní smyčce.

Ať tak nebo tak, rádi bychom znali výraz řidičova obličeje, když se mu v zatáčce najednou otevřely dveře a z těch navíc vypadla jejich kompletní výplň. Většina z nás by nejspíš sundala nohu z plynu a možná i na bezpečném místě zastavila, aby dala vše do pořádku. Jenomže řidič BMW byl nejspíš pod silným vlivem adrenalinu a nějaké otevřené a rozpadlé dveře to vůbec nerozhodily. Nohu nechal na plynu a Renaultu nechtěl nechat nic zadarmo.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV