Reklama
Archiv - Zprávy

Rozdej si to s Italkou na Ducati Tour 2018

Jak už se v průběhu uplynulých let stalo tradicí, na konci měsíce dubna se těšíme do Milína u Příbrami, kde dovozce Ducati ČR zahajuje dealerskou šňůru testovacích jízd pod názvem Ducati Tour. Ta letošní bude již devátým ročníkem a nabídne ke svezení téměř všechny aktuálně prodávané modely, včetně letošního "Motocyklu roku" kategorie silničních sportovních motocyklů - Panigale V4.
Zdroj: Radoslav Holan/David Bodlák

Ducati Tour

Ducati Tour je skvělou příležitostí, jak si na vlastní kůži ozkoušet motocykly věhlasné italské značky, a je jedno, zda je Ducati vaším životem, potají ji milujete a nebo jste jenom zvědaví. Díky Ducati Tour máte šanci blíže poznat značku a její stroje, a osahat si je v běžném silničním provozu. A to i v případě, kdy ani zdaleka nezvažujete pořízení nové motorky!

Seriál testovacích dnů pořádá importér Ducati společně s vybranými dealery a celý seriál dealerských dnů zahájí již tradičně v sobotu 28. dubna v Milíně u Příbrami. V následujících šesti víkendech pak objede doslova celou republiku.

Termíny akce

  • 28. dubna - Milín u Příbrami
  • 5. května – Brno
  • 12. května - České Budějovice
  • 19. května – Děčín
  • 26. května - Mladá Boleslav
  • 2. června – Slušovice
  • 8.-9. června - Hradec Králové

Během DUCATI TOUR 2018 budete mít možnost vyzkoušet téměř všechny aktuální modely značky Ducati. Nebude chybět první produkční čtyřválcový superbike Ducati a čerstvý „Motocykl roku 2018“ v kategorii silniční sportovní motocykly Panigale V4, nová Multistrada 1260S, Scrambler 1100 ani bestseller loňské sezóny Multistrada 950. Ty doplní ještě Monster 797, Monster 821, Monster 1200S, Multistrada 1200 Enduro, X Diavel S, Diavel, 959 Panigale, SuperSport S a  Scrambler Desert Sled. Skladba prezentovaných modelů se ale může na jednotlivých zastávkách lišit.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV