Reklama
Archiv - Zprávy

Revoluce v oblasti mechanických zabezpečení! CONSTRUCT STEERING

Nová generace mechanického zabezpečení CONSTRUCT STEERING reaguje na poslední vývoj v automobilovém průmyslu, kdy výrobci čím dál častěji nahrazují tradiční podobu řadicí páky elektronickým joystickem. U takového vozu není možné využít zámek převodovky, který česká společnost CONSTRUCT úspěšně nabízí již od roku 1991. Novinku CONSTRUCT STEERING využijí také vozy, které mají volič převodovky pod volantem
Zdroj: Autosalon

Bezklíčové systémy

Moderní doba přináší do aut více uživatelského komfortu, pohodlí pro majitele však bohužel nejde vždy ruku v ruce s lepším zajištěním jeho majetku. Bezklíčové systémy, které se v automobilech v poslední době značně rozšířily, překonají zloději během několika málo sekund. A z místa činu odjíždějí nenápadně, aniž by na autě způsobili byť jen nepatrnou škodu. Mechanické zabezpečení vozu tak má více než kdy v minulosti svou nezastupitelnou roli.

CONSTRUCT STEERING

Masivní konstrukce zařízení CONSTRUCT STEERING blokuje volantovou tyč, a s vozem proto není možné odjet. Vysokopevnostní ocel nepodléhá chemickým ani tepelným vlivům a je napevno spojena s konstrukcí vozidla. Pokud by chtěl pachatel zařízení násilně překonat, stálo by jej to značné úsilí, spoustu času a způsobil by i nežádoucí hluk. Z hlediska pachatele je nevýhodná také pozice samotného zařízení. Ve stísněném prostoru pod volantem je velmi špatně přístupné.

Pro uživatele je systém CONSTRUCT STEERING naopak mimořádně komfortní. Zámková vložka je nenápadně umístěna v blízkosti volantu a k jejímu odemčení či zamčení se řidič nemusí shýbat ani naklánět. Po jízdě jednoduše otočí klíčem v zámkové vložce, čímž dojde k blokaci volantu. Zároveň je aktivován spínač, díky němuž nelze vozidlo v uzamčené poloze ani nastartovat. Prioritně je zařízení určeno pro vozy s automatickou převodovkou.

Špičková cylindrická zámková vložka, splňující podmínky nejvyšších tříd bezpečnostních norem, je to jediné, co přítomnost zabezpečovacího zařízení CONSTRUCT STEERING na pohled signalizuje. Zbytek konstrukce je umístěn pod krycími plasty přístrojové desky.

Společnost CONSTRUCT je připravena novinku přizpůsobit jednotlivým typům automobilů. Za tímto účelem intenzivně spolupracuje s výrobci vozidel tak, aby montáž CONSTRUCT STEERING žádným způsobem nenarušila konstrukci vozu a záruku poskytovanou automobilkou. Pro lepší představu: Za dobu své existence společnost CONSTRUCT dokázala zákazníkům nabídnout více než 2000 druhů zámků, jen pro vůz Škoda Octavia existuje 20 různých modifikací. Cena zařízení včetně montáže činí 8 500,- Kč včetně DPH.

Reklama

Výhody mechanického zabezpečení CONSTRUCT STEERING:

 • Znemožňuje neoprávněné nastartování a odcizení vozidla.
 • Snadno se ovládá – zámková vložka je umístěna vedle volantu.
 • Masivní konstrukce je vysoce odolná proti napadení a nepodléhá tepelným ani chemickým vlivům.
 • Nelze jej deaktivovat žádnými rušičkami signálu.
 • Není závislé na autobaterii ani jiných funkcích vozidla.
 • Jeho nenápadné a bezhlučné překonání na ulici je prakticky nemožné.
 • Výrazně prodlužuje dobu, po kterou musí pachatel při odcizování vozu riskovat.
 • Má nenáročnou obsluhu i údržbu.
 • Nenarušuje interiér vozidla.
 • S jeho provozem nejsou spojené žádné další poplatky.
 • Sleva na pojistném.
 • Záruka výrobce až 5 let.

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV