Reklama
Archiv - Zprávy

Působivé! Takhle vypadá Škoda Vision E ve skutečnosti

Prohlédněte si interiér i exteriér první elektrické škodovky tak, jak vypadá ve skutečném světě. Do velké galerie jsme dali všechny dostupné materiály včetně těch úplně nových.
Zdroj: Škoda Auto

V Šanghaji čerstvě představená studie Škoda Vision E je prvním čistě elektricky poháněným konceptem ve 122leté historii českéautomobilky. Mezi nejvýraznější znaky vozu patří protisměrně otevírané dveře, absence B-sloupku, široký pás světel přes celou příď nebo velkorysý prosvětlený interiér plný moderních technologií. A například sedačky se při otevření dveří vyklopí o 20 stupňů směrem ven, aby usnadnily nástup a výstup.

S celou řadou senzorů a kamer je navíc studie Vision E koncipována pro automatizované řízení 3. stupně. Pokročilý monitoring okolí tak umožňuje, aby například na dálnici systém zcela převzal řízení vozu. Mezi další novinky patří ovládání s pomocí hlasu a gest, sledování pohybu očí řidiče Eye Tracking a velké množství dotykových displejí napříč vozem.

Chcete-li se o voze a elektrické budoucnosti značky Škoda obecně dozvědět více, připomeňte si náš zevrubný článek se všemi důležitými informacemi.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV