Reklama
Archiv - Zprávy

Pro cestování první třídou je tady Range Rover SVAutobiography

Nový Range Rover SVAutobiography přináší kombinaci precizního zpracování a moderních technologií a představuje vrchol luxusního cestování.
Zdroj: Range Rover

Přepracovaný interiér přináší novou úroveň luxusu a komfortu. Patří sem například zavírání zadních dveří, které můžete ovládat pouhým stiskem tlačítka. Široká nabídka pohonných jednotek obsahuje kromě jiného nový moderní plug-in hybridní systém schopný ujet v čistě elektrickém režimu až 51 km a vylepšený kompresorem přeplňovaný zážehový motor, který disponuje výkonem 565 koní.

Zadní sedadla Executive Class jsou nastavitelná ve 24 směrech a jsou jedním z hlavních prvků tohoto luxusního modelu. Upravené sedačky s novými vnitřními vrstvami poskytnou cestujícím maximální komfort. Součástí výbavy jsou také opěradla nastavitelná v rozsahu 40 stupňů, masáž horkými kameny nebo vyhřívaná opěrka nohou. V kombinaci s prodlouženým rozvorem náprav je k dispozici prostor pro nohy větší než 1,2 m.

Zadní pevně uložená středová konzole prodlužuje celkovou délku kabiny. Elektricky výsuvné zadní stolky a integrované obrazovky multimediálního systému umožňují používat internetové připojení 4G a WiFi hotspot pro pohodlnou práci nebo odpočinek. Chladicí box ukrytý mezi zadními sedadly je schopný pojmout dvě láhve vína nebo čtyři láhve o objemu 600 ml. Pravé zadní opěradlo je možné sklopit pro přepravu dlouhých předmětů a zákazníci si mohou současně vůbec poprvé pořídit dýhovou výsuvnou podlahu, která zjednoduší nakládání a vykládání zavazadel.

Vůz se ručně dokončuje v divizi Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations (SVO) a pokud chcete zažít takovéto cestování první třídou luxusu, stačí vyklepat prasátko a připravit si pár drobných – ceny začínají již na 5 211 107 Kč.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV