Reklama
Archiv - Zprávy

Příchod nové generace Škody Roomster se asi opozdí. Proč?

Nová Škoda Roomster podle všeho nepřijde letos, ale až někdy v průběhu příštího roku.
Zdroj: Worldcarfans.com

Podle Auto Expressu, který prý získal informace přímo z automobilky, se nová generace roomsteru nepředvede koncem letošního roku, jak se proslýchalo, ale až někdy v průběhu roku příštího. Důvody ale nejsou známy.

Spekuluje se však, že ve Wolfsburgu rozhodli, že je potřeba dát prostor novému VW Caddy, který se představil teprve nedávno. Snad proto, aby caddy dostal delší čas na adaptování se na trhu, bude premiéra roomsteru odsunuta na později. Připomeňme, že nový roomster bude vlastně jen caddy se škodováckou maskou a nějakými menšími obměnami, takže uvedené důvody pro posunutí jeho představení a prodeje jsou vlastně celkem logické. Nicméně oficiálně není nic potvrzeno.

Vypadá to tedy, že ve Frankfurtu Škodovka představí je dvě novinky, obě na bázi superbu. Nejspíše to bude Superb Greenline a pak nějaká jeho sportovně stylizovaná varianta. Počkejme si tedy, jak se věci vyvinou.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV