Reklama
Archiv - Zprávy

Peugeot vypustil do světa první fotografie futuristického roadsteru Fractal

Je to jen pár dní, co Peugeot zveřejnil videotaser, který jen náznakově odhaloval mysteriózní koncept pojmenovaný Fractal.
Zdroj: Peugeot

Skoro jsme si ani nestačili onen taser prohlédnout, a už tu máme záplavu oficiálních fotografií. Koncept Fractal se má objevit ve Frankfurtu za pár dní, nejspíše proto Peugeot nic bližšího k fotkám roadsteru nepřipojil. Z tvarů je ale zřejmé, že částečně vychází z konceptu Peugeot Vision Gran Turismo.

Nechybí tedy futuristický interiér jako z budoucnosti. Dominantním prvkem je středová konzole opticky navazující úzkým mostem na základnu volantu nevšedního tvaru. V konzole je zabudován tablet, který slouží jako obrazovka infotainmentového systému. Nevíme, jak a čím je fractal poháněn, či vůbec nějakou pohonnou jednotku má. Z indikace na palubní desce se zdá, že jde o čistý elektromobil nebo jej alespoň imituje, pokud je to funkční koncept. Více se zaručeně dozvíme za pár dní ve Frankfurtu.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV