Reklama
Archiv - Zprávy

Opel Combo Life je vůz pro aktivní rodiny

Pátá generace modelové řady Combo využívá zcela novou architekturu. Nabízí velký prostor, praktické a flexibilní využití. Může mít jedny či dvoje boční posuvné dveře a v nabídce bude v krátké (4,40 m), nebo dlouhé (4,75 m) verzi, v obou případech jako pětimístný i sedmimístný vůz.
Zdroj: OPEL

Nový Opel Combo Life si přiváží celou řadu vyspělých technologií, které posouvají bezpečnost a komfort. Do výbavy patří například systém sledování únavy řidiče, couvací kamera s úhlem záběru 180°, head-up displej, systém optimalizace trakce IntelliGrip. Nechybí vyhřívaná sedadla a volant. Jednou z novinek v modelové škále značky Opel je asistenční systém ochrany boků, který pomáhá chránit boky vozu při otáčení v malých rychlostech. Zařízení pracuje se dvanácti senzory umístěnými po obvodu vozu. Ty analyzují okolí a varují řidiče prostřednictvím obrazovky infotainmentu. Vizuální varování je spojeno se zvukovým signálem. Z dalších můžeme jmenovat například systém varování před čelní kolizí s detekcí chodců a samočinným nouzovým brzděním, kamerový systém Opel Eye, adaptivní tempomat, systém korekce rychlosti, nebo systém sladování únavy řidiče.

 Combo Life nabízí rovněž vyspělý infotainment kompatibilní s Apple CarPlay i Android Auto. Systém je propojený s až osmipalcovým dotykovým monitorem. 

Opel Combo Life - prostor, komfort, přizpůsobivost

Nový Opel Combo Life je mimořádně flexibilní. Standardně se nabízí v délce 4,4 m, k dispozici je i varianta o 35 cm delší, zákazník může získat i posuvné zadní dveře v obou bocích. Obě verze jsou vysoké 1,8 m a obě mohou mít pět či sedm sedadel. Pětisedadlové Combo Life v délce 4,4 m nabízí zavazadlový prostor o objemu 597 litrů, verze s delším rozvorem má zavazadelník o objemu 850 litrů. Po sklopení zadních sedadel se v kratší verzi vytvoří prostor pro náklad o objemu 2 126 litrů, delší varianta nabídne až 2 693 litrů.

Pro druhou řadu sedadel si mohou zákazníci zvolit buď standardní třímístnou lavici dělenou v poměru 60/40, nebo na přání tři samostatná sedadla. V každém případě jsou u každého zadního sedadla kotevní body systému Isofix pro bezpečné uchycení dětské sedačky.

Pod kapotou modelu Opel Combo Life se objeví řada zážehových přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním benzinu i vznětové agregáty. Agregáty jsou propojeny s pěti a šestistupňovými manuálními převodovkami, Combo Life nabídne i osmistupňový automat.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV