Reklama
Archiv - Zprávy

Odstartujte dovolenou s Autosalonem

Prázdniny nabírají nebezpečnou rychlost. Nebude to trvat dlouho a definitivně přetnou cílovou pásku pracovních povinností a my budeme moci konečně vyměnit kanceláře, výrobní linky, pulty, stojany, recepce, blbýho šéfa nebo neschopný podřízený za plážový drinky, přesolený moře a sladký nicnedělání.
Zdroj: Autosalon

Abyste čapli správnou odpočinkovou inspiraci, bude čtvrteční Autosalon, a pak následně všechny jeho červnové a srpnové díly, veskrze unikátní. Prošpikovali jsme je cestováním, dobrodružstvím a extrémními zážitky. Auta budeme testovat snad ve všech záhybech planety Země. A začneme severní Afrikou. Víc jak 6000 kilometrů, na cestě do Tuniska a zpět, dostal naděleno Kodiaq Scout. Zamířil až k hranicím Alžíru nebo na saharskou poušť. Jak si vedl prozradí, dvě malá videa. Co dodat? Snad jen flákání zdar!

Reklama

P.S. Další tuniské jízdní minipříběhy hledejte na našem facebooku :-) A nezapomeňte 28.6. 2018 od 20:15 na Prima COOL

Autor článku: expert Josef Vrtal


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV