Reklama
Archiv - Zprávy

Obrovský krokodýl na parkovišti vyděsil i hasiče

Zatímco čeští hasiči nejčastěji řeší dopravní nehody, zaplavené sklepy nebo sršní hnízda, jinde na světě mají práci o něco pestřejší. Video z ostrova Borneo zachytilo napínavý odchyt velkého krokodýla, který zabloudil na parkoviště před obchodem.
Zdroj: Viral Hog

Možná si myslíte, že obyvatelé Malajsie na podobné věci musejí být zvyklí, ale i pro ně byl několikametrový krokodýl na ulici velkým a nepříjemným překvapením. V malém městě Limbang na ostrově Borneo, odkud video pochází, prý totiž nikdy předtím krokodýla neviděli. Zvíře zřejmě ztratilo orientaci při záplavách a nedokázalo se vrátit do divočiny. Je ostatně vidět, že přivolaní hasiči si se zvířetem úplně nevědí rady. I tak ale oceňujeme jejich odvahu, my bychom se totiž na vzdálenost pouhých dvou nebo tří metrů k naštvanému krokodýlovi o délce rodinného kombíku nikdy nepřiblížili.

Odchyt údajně trval přibližně hodinu a nakonec byl úspěšný. Samotný krokodýl při něm nepřišel k žádné úhoně a byl odvezen na korbě náklaďáku zpátky do řeky Pandaruan, ze které pravděpodobně pocházel.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV