Reklama
Archiv - Zprávy

Obrněný Stormer pro zásahové jednotky můžete mít i vy

Už vás nebaví ty věčné kolony, ve kterých stojí hlavně stále se zvětšující vozy typu SUV? Štve vás, že přes ně na silnici není ani vidět? Nejste sami. Je proto třeba udělat rázný krok a důkladně přezbrojit.
Zdroj: Plasan

Plasan SandCat Stormer je nová zbraň pro všechny, kteří se situaci nebojí vzít do vlastních rukou. Stojí na podvozku pickupu Ford F-550 SuperDuty a slovo „neexistuje“ je mu cizí. Spíše než auto totiž připomíná tank, kterému v továrně jen čirou náhodou namísto pásů nadělili čtyři superodolné pneumatiky.

SandCat Stormer je tak ideálním přítelem do nepohody, protože odolá všem typům samopalů, těžkému kulomatu s průraznými náboji a dokonce bez úhony ustojí i granátový útok. Tím nejlepším na Stormeru je ale jeho vzhled. Už jen jeho výraz většinu aut spolehlivě uklidí z cesty a ve městě tak už po chvilce s největší pravděpodobností zůstanete sami.

Co kdyby

Společnost Plasan svůj SandCat Stormer nabízela už dříve, ale obrněná verze nebyla k dispozici s pravostranným řízením a třeba v Jihoafrické republice, kde je jedna z nejvyšších poptávek po tomto obrněnci, tak museli zákazníci sáhnout po jiných vozech. Masová výroba ale ani tak ještě prozatím není v plánu. Vůz je určen především zásahovým složkám a koupit si jeho civilní verzi může jen pár vyvolených. Ovšem v případě, kdy by začala tuhá válka? Není špatné vědět, kam sáhnout. A my bychom určitě brali Stormera.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV