Reklama
Archiv - Zprávy

Nový webový plánovač tras usnadní cestování

Cestovatelé mohou využívat celou řadu možností pro naplánování tras svých cest. Nový plánovač tras spustila i společnost Sygic.
Zdroj: JS

Webový plánovač tras je součástí online map Sygic Maps. S tímto plánovačem mohou uživatelé pohodlně naplánovat a sdílet svou trasu na počítači a pak ji odeslat do aplikace Sygic GPS Navigation pro mobilní zařízení. Služba Sygic Maps je online mapová aplikace zaměřená na cestování a byla spuštěna v polovině května tohoto roku. Od té doby ji využilo více než 100 000 lidí k naplánování itineráře. S nově uvedenou funkcí Webového plánovače tras Sygic této službě dává další rozměr. Řidiči automobilů, kteří ji ocení nejvíce, nyní mohou snadno naplánovat svou trasu v počítači a pak ji odeslat do mobilního zařízení nebo ji sdílet s ostatními. V praxi to znamená, že když uživatel naplánuje svou trasu v aplikaci, může ji pak odeslat na svůj email. Jakmile pak bude chtít vyrazit na cestu, jednoduše otevře svůj email a klepnutím na tlačítko spustí navigaci. Trasa se otevře přímo v aplikaci Sygic GPS Navigation a řidič tak může okamžitě vyrazit na cestu, aniž by musel cokoliv dalšího plánovat.

Kromě plánování trasy mohou uživatelé tuto službu využít také pro přípravu kompletního itineráře pro svou cestu. Aplikace zobrazuje i místa zájmu přímo na mapě, což usnadňuje vytváření podrobných denních plánů, případně umožňuje uložení zajímavých míst pro pozdější použití. Na webových stránkách se nacházejí také cestovní průvodci, vnořená 360° videa, vyhledávání restaurací nebo kompletní nabídka výletů a lístků, které lze zakoupit.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV