Reklama
Archiv - Zprávy

Nová vlajková loď značky Seat přichází

Největší produktová ofenziva značky Seat letos vyvrcholila představením modelu Tarraco, nové vlajkové lodi španělského výrobce automobilů.
Zdroj: Seat

Velké SUV zvýší marže automoiblky, rozšíří její portfolio a vylepší její konkurenceschopnost rozšířením pokrytí evropského automobilového trhu na 80 % segmentů. Seat hledí do budoucnosti s jistotou a optimismem díky rozšiřování své produktové řady o nové modely a modernizaci svých bestsellerů na trhu. Automobilka přitom nabízí vozidla, která pokrývají všechny aspekty životního stylu zákazníků. Nové SUV kombinuje klíčové vlastnosti všech vozidel v produktové řadě značky: design a funkčnost, sportovní charakter a komfort, vyspělou techniku a emoce, avšak v podobě, která vyhovuje širší škále životních stylů. Nový model Tarraco je navržen pro řidiče, kteří požadují užitné vlastnosti pětimístného nebo sedmimístného vozidla, praktičnost vyšší polohy sedadel, ale zároveň si potrpí na estetiku a oceňují harmonickou kombinaci elegance a sportovního charakteru.

Trh SUV pokračuje v růstu. Tarraco na něj bude uvedeno na začátku roku 2019. Tarraco se v trojici modelů SUV značky, která již zahrnuje vozy Arona a Ateca, stane lídrem a pro výrobce bude hrát klíčovou roli.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV