Reklama
Archiv - Zprávy

Něžný býk. Lamborghini chce Urusem zaujmout ženy

Kombinací síly, elegance a velikosti (i když na ní prý nezáleží) chce italská značka Lamborghini začít svádět ženy řidičky. Jejím automobilovým Casanovou má být nové velké SUV jménem Urus.
Zdroj: Autoevolution

Osmiválec se dvěma turby původem od Porsche o objemu 4 litry a výkonu 600 koní bude nejspíš tím hlavním, co na Urusu zaujme muže. Ale co ženy? Ty má podle Lamborghini přitáhnout jeho charisma. "Býk je vždy agresivní, ale rád bych do budoucna představil novou filozofii: býk může být něžný," říká šéf značky Stefano Domenicali. Urus tak zřejmě bude ideální auto pro dámy, které mají rády italskou domácnost a muže prudké povahy.

Pánové si o takových prohlášeních mohou myslet své, ale i když se vám třeba Urus nelíbí a připadá vám jako namyšlený gigolo, berte to z té lepší stránky. Právě díky obchodním úspěchům podobných aut mohou automobilky investovat do vývoje desetiválcových a dvanáctiválcových supersportů, přesně jako Porsche po úspěchu svého poněkud obludného Cayenne.

A co vy dámy, zamilovaly byste se do Uruse?

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV