Reklama
Archiv - Zprávy

Nesmí utéct! Těhotná řidička přejela zloděje kabelky

„Přece to tak nenechám, aby mu to prošlo. To není správné, to není fér.“ Těmito slovy vysvětlovala policistům těhotná řidička, proč se rozhodla zloděje nemilosrdně přejet autem.
Zdroj: iStock

Tuhle ráznou paní rozhodně naštvat nechcete. Jmenuje se Christine Braswell, je jí 26 let, momentálně je v pátém měsíci těhotenství a nenechá si od nikoho nic líbit. Když na parkovišti ve městě Asheville v Severní Karolíně přistihla muže, jak se jí přehrabuje v kabelce, neváhala a pustila se do něj. Navíc se přidalo i několik kolemjdoucích, a tak se zloděj dal i s kabelkou na útěk. Těhotná žena se sice rozběhla za ním, neměla ale šanci. Proto se hned otočila, sedla do auta a vyrazila na jízdu spravedlnosti.

Přece to tak nenechám!

Kamera v telefonu pak zachytila okamžik, kdy ve svém SUV srazila zlodějíčka přesně mířenou ranou do zad. Byl jím jistý Robert Raines, který sice skončil v nemocnici, ale podle lékařů by se měl zcela uzdravit. Větší trest ale nakonec hrozí Christine, která byla obviněna za útok smrtící zbraní. Pro mnohé se nicméně současně stala hrdinkou a je otázkou, zda nakonec bude skutečně potrestána.

Navíc se nezdá, že by svého činu jakkoliv litovala. „Protože jsem v pátém měsíci, chvíli jsem za ním běžela, ale pak jsem se vrátila, skočila jsem do auta, zařadila rychlost, přejela jsem obrubník a srazila ho. Přece to tak nenechám, aby mu to prošlo. To není správné, to není fér,“ řekla stanici ABC News 13.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV