Reklama
Archiv - Zprávy

Německý řidič na 20 let zapomněl, kde zaparkoval

Muž z německého Frankfurtu nad Mohanem jednoho dne vyrazil autem na nákup, když se ale z obchodu vracel, zjistil, že mu auto nejspíš ukradli. Ve skutečnosti ale jen zapomněl, kde původně zaparkoval.
Zdroj: iStock

Zní to jako scénář noční můry každého z nás. Přijdete k místu, kde jste zaparkovali, a auto tam není. První, co většinu napadne, je, že ho buď ukradli, nebo odtáhli. Stačí ale trocha zapomnětlivosti a ani jedna z těchto variant nemusí být pravdivá. Podle všeho totiž můžete prostě jen zapomenout na to, kde parkujete. Přesně to se podle německého Augsburger Allgemeine stalo muži z Frankfurtu nad Mohanem.

Když se před 20 lety vracel z nákupu ke svému autu, nenašel ho. Samozřejmě zalarmoval policii, která vše zaprotokolovala a po autě pátrala. Bez výsledku. Teprve před několika dny ovšem došlo v tomto případu k posunu. Podle německého deníku se auto našlo přesně tam, kde ho před 20 lety jeho majitel zaparkoval. Jen prostě zapomněl, kde to ve skutečnosti bylo.

Na vůz policii upozornila společnost, která na místě, kde stálo, chce začít stavět. Policie proto pátrala po majiteli a bylo prý velkým překvapením, když zjistili, jak to s opuštěným autem je. Majiteli je dnes 76 let a ze shledání se svým, dnes už starým BMW měl prý velkou radost. To i přesto, že auto je nepojízdné a hodně zrezlé. Navíc to vypadá, že bude muset zaplatit parkovné za celých 20 let. Pokud se zástupci města nad nebohým zapomnětlivcem neslitují, bude muset uhradit v přepočtu 143 tisíc Kč. A to by udělat mohli, protože je vcelku zajímavé, že policisté auto opravdu nikdy nenašli.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV