Reklama
Archiv - Zprávy

Největší nevýhoda práce pro Ferrari? Nesmíte si koupit Ferrari

Práce pro nejslavnější automobilku světa musí mít nezaměnitelné kouzlo. Na druhé straně jsou tu ale i nevýhody, třeba že vám automobilka, ani když jste její součástí, z principu neprodá nové auto. Přitom u většiny běžných automobilek to bývá přesně naopak a třeba zaměstnanci Škody si málokdy troufnou jezdit cizí značkou, vrcholové manažery nevyjímaje.
Zdroj: Ferrari

Pokud si myslíte, že práce v automobilce Ferrari znamená lepší přístup k jejím autům, je to úplně jinak. Marketingový ředitel Ferrari, Enrico Galliera, šel před několika dny s pravdou ven: „Víte, poptávka převyšuje nabídku. Musíme tedy určit kritéria, pomocí kterých vyfiltrujeme vhodné zákazníky.“ Zároveň s tím dodává, že obzvláště vozy z limitovaných edic jsou od počátku určeny výhradně pro loajální zákazníky, kteří Ferrari zachovávají přízeň po dlouhá léta, anebo jsou jednoduše v dobrém slova smyslu vidět.

Pouze pro vyvolené

A je to právě Galliera, jemuž je přezdíváno „Dr. Ne“. Přiznává, že říkat „ne“ se na jeho práci stalo tím nejtěžším, a když se nedávno ptal zhruba dvou stovek kolegů, zda by si pořídili nové LaFerrari Aperta, všichni do jednoho prý odpověděli, že ano. Smůla.

Nebylo by to ale pořádné pravidlo, kdyby nemělo nějaké výjimky. Ty totiž představují zaměstnanci, kteří si nové vozy Ferrari koupit mohou. Pokud hodláte tipovat, kteří lidé mezi ně patří, s vysokou pravděpodobností se vám to povede. Nové LaFerrari Aperta si mohl pořídit třeba takový Sebastian Vettel nebo jeho týmový kolega Kimmi Raikkonen. Tak alespoň, že na hvězdy seriálu F1 u Ferrari myslejí.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV