Reklama
Archiv - Zprávy

Nejhorší řeči, které uslyšíte od majitelů jedničkové Octavie TDI

Zapomeňte na hádky o řidičích BMW nebo podvodných Volkswagenech. Teprve jedničková Octavia v naftě budí v Česku pořádně bouřlivé reakce. A následujících pár vět alespoň jednou uslyšíte od každého jejího majitele. Opravdu!
Zdroj: Škoda Auto

Pamatujete ta jednu dobu hodně oblíbená videa youtuberského dua Erik Meldik a Čeněk Stýblo, kteří parodovali de*ilní kecy Čechů na dovolené, maminek, tchýní nebo třeba přítelkyň? Šlo o hodně vtipnou, ale také až mrazivě reálnou podívanou do duší nás všech. Podobné video před nedávnem natočil i youtuber, který si říká ten.Michal. Jen se trošku opřel právě do majitelů a fanoušků jedničkové Octavie 1.9 TDI.

Těžko říct, jestli Michal mezi majitele patřil nebo patří, ale jeho pojetí de*ilních keců je fantastické. Dozvíte se, že jiné auto, natožpak benzinové, lepší rozhodně není a také, že „kat off“ je prostě super nápad. Video má spád a garantujeme vám, že pokud jste někdy podobného nadšence Octavie potkali, ve videu ho poznáte. Ale aby bylo jasno, nemyslíme to vůči majitelům Octavií nijak zle. Jsme si jistí, že pokud se na video podívají s trochou nadhledu, pobaví se stejně, jako my. :) Navíc v tom nejsou sami. Podobná videa, jen na téma veteránů, natočila partička, která si říká reversegear cz. Skvělá práce! :)

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV