Reklama
Archiv - Zprávy

Motorkář kopl do auta a na dálnici vypuklo peklo

Co byste čekali, že se stane, když motorkář kopne do jedoucího auta? Nejspíš ho jen bude pořádně bolet noha. Jenže v tomto případě to vypadá, jako by za řídítky seděl Superman, protože po jeho kopanci auta začala létat vzduchem.
Zdroj: CBS Los Angeles

Upozorňujeme, že následující video možná citlivějším jedincům neudělá moc dobře. Nebojte, neukazuje žádné krvavé záběry. Zobrazuje ale dva neuvěřitelné agresory, kteří na sebe zcela nepochopitelně zaútočili. Výsledkem jejich neskutečného chování je zranění řidiče, který s nimi neměl nic společného. Vše se odehrálo 21. června na severu Kalifornie.

Jak málo stačí

Co incidentu předcházelo, bohužel nevíme. Podle autora videa však vjel řidič osobního auta motorkáři do cesty. Chvíli si prý ukazovali ne moc vhodná gesta a pak to přišlo. Motorkář za jízdy kopl do dveří auta, což si jeho řidič nenechal líbit. Použil své auto jako zbraň a na motorkáře sprostě najel. Ten ovšem zareagoval dost rychle na to, aby uhnul. Řidič osobního auta ale manévr neustál, naboural do středových svodidel, která ho odhodila zpět do silnice, kde srazil kolem jedoucího řidiče.

A právě ten z celé situace vyvázl nejhůř. Nejen, že má auto na odpis, ale hlavně skončil v nemocnici. Naštěstí prý jen s lehčími zraněními. Stačilo ale málo a hloupé poměřování sil dvou pitomců mohlo skončit tragicky pro někoho, kdo s tím vším neměl nic společného. Policie v tuto chvíli po motorkáři pátrá, protože z místa nehody odjel. Asi hrdina…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV