Reklama
Archiv - Zprávy

Motorkář blokoval sanitku jedoucí k pacientovi. Bez pokuty nevyvázne

Takové chování bychom od skoro šedesátníka opravdu nečekali. Dotyčný na orlickoústecku nesmyslně blokoval sanitku se zapnutými majáky, která zrovna jela k pacientovi. Jeho počínání už řeší policisté.
Zdroj: Youtube

Devětapadesátiletý motocyklista jako kdyby se pomátl. Když se za ním objevila houkající sanitka, podle zákona, ale i zdravého rozumu, měl zajet ke kraji a počkat, než záchranné vozidlo bezpečně projede. On ale místo toho před záchrankou začal ujíždět. Jestli se zapomněl podívat do zrcátka a bál se, že jsou to policisté, nebo mu prostě jen přeskočilo, nevíme. Každopádně víme, že na mopedu měl podle úřadů registrační značku, která patří na nějaké osobní vozidlo. Možná proto ta reakce na majáky? Ale to by zase na druhou stranu musel být slepý. Anebo strašně hloupý.

Na videu je vidět, že dotyčný porušil hned několik předpisů. Krom toho, že si obec pletl se závodní tratí, tak také předjížděl bez světelného znamení pomaleji jedoucí traktor. Všechny tyto situace byly velmi nebezpečné a jednou dokonce motocyklista málem spadl. To když vjel do zatáčky rychlostí, na kterou jeho starší stroj rozhodně stavěn není. Ostatně, jak je patrné z videa, v tu chvíli se lekla i posádka sanitky.

Ta předala záznam s nepochopitelnou jízdou úřadům, které už začaly konat. Motocyklista čelí podezření z přestupku proti zákonu o silničním provozu, který bude projednávat příslušný správní úřad.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV