Reklama
Archiv - Zprávy

Milionové hodinky Porsche vznikaly 10 let, snesou i hloubku 100 metrů

Jejich klasická Porsche jsou prakticky k nerozeznání od originálů, přitom ale skrývají spoustu špičkových technologií a působivé výkony. Nyní slavný úpravce ke svým báječným vozům nabízí i vydařenou sadu hodinek.
Zdroj: Singer Vehcicle Design

Tím tvůrcem není nikdo jiný než americká společnost Singer Vehcicle Design. Určitě už jste o ní slyšeli. A kdyby náhodou ne, v rychlosti představíme. Jsou to velcí nadšenci, kteří vyrábějí dokonalé repliky klasických Porsche, které ale využívají techniku těch nejnovějších stuttgartských specialit. Jejich práce na autech je precizní a hodinky, které před nedávnem uvedli na trh, jakbysmet.

Vývoj strojku s názvem AgenGraphe prý trval 10 let. Složený má být ze 447 dílů a vodotěsný je až do 100 metrů. Zabudován je v titanovém pouzdře o průměru 43 milimetrů a číselník je vyroben v designu budíků starých Porsche.

Tím nejzajímavějším na nich je ale to, že si Singer dal velkou práci s vývojem a výrobou vlastního kalibru. A to dnes dělají jen ti nejlepší a hlavě nejdražší hodináři na světě. I proto ale hodinky vyjdou na v přepočtu asi jeden milion korun.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV