Reklama
Archiv - Zprávy

Mercedes odhaluje svůj luxusní pickup velkolepým trailerem

Pro představení chystané třídy X Mercedes natočil video, které strčí do kapsy i upoutávku na leckterý hollywoodský film. Hned jsme zas o něco zvědavější!
Zdroj: Mercedes-Benz

Tím modelem, který Mercedes takto fantasticky představuje, je zbrusu nový pickup s názvem X-Class. Jeho koncept byl poprvé veřejnosti ukázán už na podzim loňského roku, přičemž už tehdy automobilka slibovala, že na první pohled pracovní pickup bude kombinovat luxus, moderní technologie a každodenní použitelnost. No, u Mercedesu bychom ani nečekali nic jiného. Teaser, který pro vás máme, je takřka mistrovským dílem, ale samotný vůz v něm uvidíte jen v několika sekundách a rozhodně ne celý.

Na veškeré podrobnosti a samozřejmě také na konečnou podobu musíme vydržet do 18. července, kdy se odehraje premiéra. Do té doby musíme vystačit s několika kusými informacemi. Víme tedy, že novinka postavená na základech Nissanu Navara nabídne LED světlomety a hodně chromových detailů. V nabídce bude několik čtyř a šestiválcových agregátů, přičemž standardem má být pohon zadních kol. Čtyřkolka pak bude dostupná za příplatek.

Mercedes s novým pickupem cílí především na evropské trhy, ale nevylučuje, že se s ním pokusí prorazit i v Americe. A tam by se mu to mohlo podařit, protože právě Američané luxusní a velké pickupy milují.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV