Reklama
Archiv - Zprávy

Luxusní SUV do sněhové vánice. Nové video s Lamborghini Urus

První luxusní SUV značky Lamborghini bude mít premiéru už velmi brzy, a tak se není co divit, že italská značka na svou novinku začíná velmi aktivně lákat potenciální zákazníky. Nově nám ukáže, že Urus se nezalekne ani ledu a sněhu. Navíc umí překvapivě hladce házet zadkem.
Zdroj: Lamborghini

Podle dostupných informací by premiéra modelu Urus měla proběhnout už 4. prosince a mělo by jít o velkolepou show. Lamborghini už ukázalo, že se jeho SUV rozhodně neztratí v horkých písečných dunách, pro což má dokonce přednastavený speciální písečný režim jízdy. Jenomže nejen z bohatých šejků živa je automobilka. Proto se zástupci Lamborghini rozhodli, že úspěšní podnikatelé, kteří tráví půl zimy v Aspenu, si zaslouží stejný komfort a jistotu při náročné jízdě.

Pro sníh a led proto Lamborghini zvolilo režim označený jako Neve, což v italštině znamená sníh. Z propagačního videa je patrné, že Urus, i přes své rozměry a jistě i vyšší hmotnost, bude zvládat elegantní pohození zadkem, stejně jako jistotu při jízdě za zhoršených podmínek. Takový obojživelník, dalo by se říct.

Jízdních režimů má ale víc, a tak jsme plni očekávání, jestli je značka v podobných videích představí všechny. Jak ovšem režim do písku nebo sněhu konkrétně změní nastavení auta, zatím nevíme. Vše se dozvíme až při oficiální premiéře.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV