Reklama
Archiv - Zprávy

Loučení v gentlemanském stylu. Aston Martin Vanquish S Ultimate

Svým atmosferickým dvanáctiválcem nám produkce modelu Vanquish dělala radost po dlouhé roky. I této pohádce ale brzy odzvoní, a tak se britský výrobce rozhodl, že nám na závěr nadělí jednu speciální edici.
Zdroj: Aston Martin

Vozů Aston Martin Vanquish S Ultimate vznikne pouze 175 a jejich zákazníci budou mít na výběr ze tří barevných schémat a dvou typů karoserií. Buďto to bude Coupe, anebo honosněji znějící Volante - tedy kabriolet. Všechny vozy bude ale vždy spojovat unikátní příslušnost k edici Ultimate, astronomická cenovka těsně pod 300 tisíci librami (přes 8 600 000 Kč) a samozřejmě elegantně znějící dvanáctiválec s výkonem 595 koní, který modelu Vanquish S propůjčuje okouzlující dynamiku.

První barevnou kombinací bude leskle černý vůz s jemně bronzovými doplňky. Druhé provedení vyvede Aston-Martin v xenonově šedém laku, kterému bude kontrastovat modrý lak v kobaltovém odstínu. A konečně třetí varianta bude založena na kombinaci arktické bílé s rovněž bronzovými doplňky. Všechny verze pak budou shodnými odstíny protkány také v interiéru. Konce výroby by se model Vanquish měl dočkat již v příštím roce.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV