Reklama
Archiv - Zprávy

Knight Rider jel po D1 do Brna! Vyhrál tajný závod a přelstil policisty

Kdo by nemiloval jedinečný seriál z 80. let Knight Rider a jeho hlavního hrdinu Kitta. Tenhle mluvící Pontiac s Davidem Hasselhoffem za volantem byl tehdy snem asi každého z nás. Díky dokonalému videu se konečně můžeme podívat na to, jak si slavná seriálová dvojka poradí s nástrahami dálnice D1.
Zdroj: Michal Orsava

Fantastické video, které kombinuje Knight Ridera, Kobru 11, záběry České televize, „tajný“ závod Diamond Race a Miloše Zemana, je dílem mladého českého studenta audiovizuální tvorby Michala Orsavy. Ten na videu dlouhém necelé tři minuty pracoval půl roku a asi sám v té době netušil, že stvoří jedeno z nejlepších virálních videí za poslední dobu.

V jeho filmu se Knight Rider s Kittem poperou snad se všemi nástrahami D1. Hodně je potrápí policisté, kolony, zúžení a nakonec i účastníci závodu Diamond Race, který se před několika lety na našem území jel. Celé video je fantasticky sestříhané a velmi vtipné. Třešničkou celého krátkého filmu pak je Miloš Zeman a Krtek. Ale víc opravdu prozrazovat nebudeme, jen se připravte na slzy smíchu. :)

Video nemá propagovat žádný produkt, nemá propagovat ani žádnou osobu. Jde prostě jen o vtipné filmařské dílko. Michal navíc není žádný nováčkem. Před časem se takto pustil do Andreje Babiše a proslul i hacknutím odvážně řešeného brněnského Orloje. Patrně nejproslulejší video, které Michal stvořil, je pak svým způsobem podobné tomu dnešnímu. Jen v něm hlavní roli hraje město Brno a Tom Hanks.

 

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV