Reklama
Archiv - Zprávy

Ken Block už zase točí. Víme, kde je tentokrát!

Ken Block poslední dobou rozhodně nezahálí. Devátá Gymkhana na světě zase tak dlouho není, kromě ní ale už stihl natočit i epický výlet na Pikes Peak Climbkhana nebo pouštní řádění Terrakhana. Zdá se ale, že do toho všeho zvládá natáčet Gymkhanu 10.
Zdroj: Ken Block

Tomu se prostě říká pracovní podzim. Díky posledním informacím to vypadá, že Ken vzal některým škarohlídům vítr z plachet. Hodně se totiž poslední dobou mluvilo o tom, že poté, co vyzkoušel Pikes Peak, už Gymkhanu natáčet nebude. Že prý se bude věnovat o něco extrémnějším videím a projektům. No, vypadá to, že tomu tak není. Ken byl totiž i se svým monstrózním Fordem Mustang spatřen ve městě automobilismu, tedy v americkém Detroitu.

Ale abychom byli upřímní, je také možné, že se nemusí jednat přímo o projekt přímo Kena Blocka, ale o jednu z možných reklamních kampaní. Některé zdroje totiž hovoří o tom, že by mohlo jít i o promo video značky Ford, jejíž historie začala právě v Detroitu výrobou Modelu T. Jiné zdroje mluví o tom, že by teoreticky mohlo jít o propagační video hry Forza Horizon. To proto, že Ken má na svém 1400koňovém autě její samolepky.

My bychom ale klidně vsadili na Gymkhanu. Přeci by Ken Block nepustil tak skvělý projekt, který baví miliony lidí po celém světě! Nás nevyjímaje… :)

 

 

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV