Reklama
Archiv - Zprávy

Ken Block je zpátky! Pustťe si našlapanou Terrakhanu

Extrémní sérii videí spojující to nejlepší z rallye a driftingu s názvem Gymkhana zná asi každý fanoušek rychlé jízdy. Nyní závodník Ken Block představil nový projekt Terrakhana, ve kterém se vydává do nového prostředí. Je to ale opět neuvěřitelně strhující podívaná.
Zdroj: Pennzoil

Se svou osvědčenou závodní Fiestou RX43 o výkonu kolem 600 koní se slavný jezdec a kaskadér tentokrát vydal do pouště v Utahu. Místo známé jako Swing Arm City je obvykle zasvěcené milovníkům offroadů a jízdy v náročném terénu. Ken Block se ale rozhodl ukázat, že ani ostrý rallyový hatchback se tu neztratí. Výsledkem jsou čtyři minuty záběrů, na které jen tak nezapomenete.

Nejen, že nechybí spousty velkolepých skoků a obrovské drifty v oblacích prachu, Block si vyzkoušel také zdolávání extrémně prudkých skalních stěn nebo jízdu bokem na hraně špičatého srázu, na jehož konci čeká propast hluboká desítky metrů. Dvěma slovy: naprostá bomba.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV