Reklama
Archiv - Zprávy

Karavany jsou mu k smíchu. Pojízdný byt má i luxusní garáž

Jestli se vám nechce vybírat mezi tím, jestli na dovolenou vezmete spíš rodinu, nebo svůj oblíbený sporťák, máme pro vás možné řešení. Hodně stylové řešení! A samozřejmě také hodně, hodně drahé…
Zdroj: Volkner Mobil

Na svědomí ho má společnost Volkner Mobil, která představila kompletní modelovou řadu obytných vozů, kterým nechybí velmi speciální garáž. Ta je umístěna pod podlahou obytného prostoru a pohodlně se do ní vejde jedno auto a třeba i sada náhradního obutí. A nemluvíme jen o malých sportovních vozech. Podle fotografií se do garáže vejde třeba i Mercedes-Benz SLR McLaren nebo Ferrari 458. Auto je zaparkováno na pohyblivé podlaze, takže pokud chcete vyparkovat, vyjede ven celá podlaha i s autem a vy jen sjedete dolů.

Ačkoliv chápeme, že tento systém je na obytném autě to nejzajímavější, ještě vám přece jen představíme luxusní interiér obytného speciálu. Vždyť i vy někde musíte „parkovat“. Proto si pro vás výrobce připravil kompletně vybavenou kuchyň, obývák, koupelnu a samozřejmě ložnici s velkou postelí. Výrobce ale náročnější zákazníky umí uspokojit ještě větší elektricky sklápěnou postelí nebo boční stěnou, která přidá na prostoru. Každý detail obytného auta je dokonale zpracován a použity zde byly jen kvalitní materiály. Letošní dovolená v Chorvatsku tak může mít pořádný styl. :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV