Reklama
Archiv - Zprávy

Kameraman nezaváhal. Před letícím autem skočil ukázkový placák!

Co byste dělali, kdyby se přímo vaším směrem vysokou rychlostí kutálel závodní speciál? Váhali byste, zda vás skutečně trefí, anebo byste na nic nečekali a jali se zachránit svůj krk svérázným skokem do neznáma? Tenhle kameraman měl jasno!
Zdroj: RacingFail

Padající holubička. Přesně tak začal internetový svět přezdívat tělnatému italskému kameramanovi, jehož reakce na nehodu jednoho ze závodních vozů obletěla svět. Přitom je ze záběrů zřejmé, že auto kamermanskou plošinu minulo a hrdinská evakuace tak byla vlastně zbytečná. Jenže skrz hledáček kamery úplně ztratíte prostorové vnímání a mylnému odhadu se proto není důvod divit.

Způsob, jakým se muž z kameramanské rampy rozhodl ukázkový placák skočit, vás každopádně zaručeně rozesměje. Celý incident je o to vtipnější, že se vše obešlo bez zranění, což prokazuje následný úsměv na kameramanově tváři a zdvižený palec. Jsme si však jisti, že ještě pár dnů bude na břiše nosit parádní jelito. Ale i to k automobilovým závodům patří - tak příště raději více ostražitosti.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV