Reklama
Archiv - Zprávy

K Bugatti Chiron si lze koupit i fantastickou superjachtu

Šéf Bugatti kdysi prohlásil, že průměrný majitel vozu této značky vlastní 84 dalších aut, tři soukromá letadla a alespoň jednu jachtu. Tak proč by nemohl jezdit ve svém oblíbeném Bugatti i na vodě?
Zdroj: Palmer Johnson

Plovoucí Bugatti Chiron se jmenuje Bugatti Niniette 66 a automobilka se na výrobu superjachty spojila se společností Palmer Johnson. Loď má sice o něco menší výkon než silniční verze, o pohon se místo šestnáctiválce stará "jen" osmiválec o síle 1200 koní, ale pokud jde o luxus, v ničem si s ní nezadá. Jachtu i auto spojuje stejný design včetně barevných kombinací a pokud se rádi občas zasníte, můžete si svou vlastní verzi nastavit v online konfigurátoru.

Celkem má vzniknout 66 jachet, což není zas tak málo. Rychlost lodi je impozantních 44 uzlů a na výběr bude z devíti různých délek od 50 do 80 stop. Záleží jen na tom, kolik přátel a přítelkyň s sebou chcete vozit. Na palubě najdete vířivku, stylové ohniště, mramorovou koupelnu nebo bar se šampaňským. A dokonce i volant vypadá jako ten, který najdete ve svém Chironu.

Posuďte sami, něco takového se rozhodně nevidí každý den.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV