Reklama
Archiv - Zprávy

“Jsem tvým autem i postelí,” řekl Volkswagen a učinil tak…

Když človek potřebuje cestou přes noc někde přespat, loví mobil, cárá po internetu a rezervačních systémech typu Booking, aby měl kde hlavu složit. Variantou ale může být přespání v autě samotném. Tím nemyslím bivakovat složen jak dopisní obálka na zadní lavici auta anebo prohnut jak luk na přední sedadčce pod volantem. Na mysli mám plnohodnotné lůžko dva metry dlouhé a sladkou noc s příjemnými sny v pokojové teplotě 21 stupňů, i když venku mrzne
Zdroj: Autosalon

Každý si logicky představí obytné auto typu karavan... V pořadu AUTOSALON ale ukazujeme, jak se dá na hotel přeměnit kterýkoliv užitkový vůz Volkswagen. Od malého Caddy až po obří Crafter.

Originální “spací” přestavby mají na svědomí české firmy, které podnikatelům nabízejí přes pracovní týden klasického firemního pracanta a přes víkend derivát obytného vozu. Vestavby jsou vesměs vyjímatelné, tzn. není nutné je pevně zabudovávat do konstrukce vozu, ale během cca 10 minut je instalujete nebo obráceně odeberete.

Proměna vozu neznamená jen letiště s matrací, ale vařič, tekoucí vodu, nádobí a nové odkládací prostrory. Jedna z úprav dokonce zajišťuje spaní pro motorkáře s motorkou! Tu jedinou jste nemohli vidět v odvysílaném pořadu AUTOSALON – schovali jsme si ji jako bonusový materiál. Podívat se na ni můžete právě teď. Kolega Sršeň už si na Craftera s dvoulůžkem a stáním pro motorku brousí zuby…

Reklama

Autor textu: expert Pepa


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV