Reklama
Archiv - Zprávy

Jednoduché parkování - systém pro automatické parkování vše vyřeší za vás.

Cyber Valet Services je unikátní řešení společně vyvinuté společnostmi Valeo a Cisco, umožňující vozidlům vybaveným technologií Valeo Park4U Auto zaparkovat bezpečně a samostatně – bez řidiče na palubě – na datově propojených parkovištích.
Zdroj: Valeo

Jak to funguje? Řidič před vjezdem do parkoviště jednoduše vystoupí ze svého vozidla a svým smartphonem aktivuje automatický parkovací systém. Vozidlo poté pokračuje na své cestě v automatickém módu až do dokončení parkovacího manévru. Pomocí několika kliknutí také může být znovu uvedeno do pohybu a potkat se s řidičem na vybraném místě.

Automobil se v rámci parkoviště řídí sám díky kombinaci technologií automatického parkování (Valeo Park4U Auto), palubní telematiky Valea a bezpečného klíče Valeo InBlue s technologií Cisco Parking Controller, která vybavuje parkoviště Wi-Fi, videosenzory a řešeními založenými na umělé inteligenci.

Senzory ve vozidle společně s informacemi poskytnutými vybavením parkoviště umožňují vozidlu s velkou přesností zmapovat okolní prostředí, předvídat a vypočítat svou dráhu kdykoliv od začátku až po dokončení parkovacího manévru. Vozidlo je schopné se na parkovišti pohybovat naprosto bezpečně, a to i v garážích s více podlažími. To je umožněno s pomocí integrované GPS a vlastních senzorů vozu.

Kromě prostoru uvolněného díky optimalizovanému parkování budou moci parkoviště vybavená těmito technologiemi zákazníkům nabídnout také nové praktické služby, jako například automatické mytí vozidel, údržbu či nabíjení elektromobilů. Umožní také manažerům flotil maximálně využít potenciál vozidel zkrácením doby potřebné pro odevzdání či jejich vyzvednutí.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV