Reklama
Archiv - Zprávy

Je tohle nejhorší případ vytuněného BMW v historii?

Na světě zjevně existují lidé, kteří si při pohledu na podobný obrázek řeknou: Super nápad! Z původně celkem zajímavého BMW se stalo něco, co připomíná ledničku v polystyrenu právě vytaženou z krabice.
Zdroj: Reddit

Pokud chcete své auto převážet přes oceán v kontejneru, vlastně by něco takového dávalo smysl. Jenže tohle není polystyrenová ochrana, ale vážně myšlený bodykit pro sportovní kabriolet od BMW z 90. let. Jak dokazují další fotky v galerii, vůz se nakonec dočkal i zářivě oranžového laku, obludných tuningových světel odkazujících nejspíš k Nissanu GT-R a dalších doplňků včetně zcela neladících kol.

Fotky se objevily na fóru Reddit bez dalších informací, není tedy jasné, kdo přesně za projektem stojí. Podle toho, kolik si s přestavbou dal práce, to však zřejmě nebude myšlené jako legrace, ale zcela vážně. Doufejme, že nebohé BMW z jeho utrpení co nejdříe vysvobodí zadřený motor.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV