Reklama
Archiv - Zprávy

Jak oživit stárnoucí Veyron? Slavný herec to vyřešil zlatem

Když všichni miliardáři kolem vás sdílí úžasné fotky Bugatti Chiron, ale vám v garáži stojí jenom Bugatti Veyron, musíte se trochu posnažit. Naštěstí jako vždy platí, že každý problém vyřeší pořádná hromada zlata.
Zdroj: Jamie Foxx

Bugatti Chiron je momentálně nejlepší auto planety. Má šestnáctiválec o výkonu 1500 koní a i úplné nemehlo s ním zvládne uhánět rychlostí přes 400 kilometrů za hodinu v absolutním luxusu a pohodlí. Je prostě vším, čím bylo ještě nedávno exkluzivní Bugatti Veyron. Ve světě miliardářů - a průměrný majitel Veyronu má desítky aut, několik letadel i jachtu - však nestačí být druhý nejlepší.

Možná i proto se americký herec Jamie Foxx rozhodl, že svůj Veyron musí trochu nablýskat. Původně dvoubarevný hypersport v kombinaci černé a modré kompletně oblékl do zlaté, jen s výjimkou stříbrné podkovy kolem masky chladiče. Podobné věci obvykle předvádí spíš arabští šejkové a jejich bohatí příbuzní, zdá se ale, že Hollywood zase jednou zažívá zlatou éru.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV