Reklama
Archiv - Zprávy

Honička jako z akčního filmu. Policie přišla o dvě auta

Čeští policisté za sebou mají několik velmi nebezpečných automobilových honiček, ale stále to na našich silnicích není takový extrém, který na vlastní kůži a plechy vyzkoušeli policisté z Velké Británie. Při pronásledování ujíždějícího řidiče přišli dokonce o dvě auta.
Zdroj: Auto Express

Divoká, takřka filmová honička proběhla už před nějakou dobou, ale policie její záběry uvolnila teprve před nedávnem. To proto, že velmi dlouho trval soud s jejími hlavními aktéry, ale asi už můžeme prozradit, že v tuto chvíli jsou všichni ve vězení, odkud se na svobodu jen tak nepodívají. Šlo o čtveřici lupičů, která ve městě Chemsley Wood vykradla pobočku místního rychlého občerstvení. Ještě před krádeží si nezákonně přivlastnila Audi RS6, kterému byly přidělány ukradené registrační značky z jiného Audi, tentokrát ale naftového.

Ukradené auto jako zbraň

Bedlivému oku policistů ale jejich počínání neuniklo, takže je krátce po vykradení rychlého občerstvení takřka dopadli. Proč takřka? To už vysvětlí dnešní video. Ukazuje totiž absolutní sebejistotu a agresivitu čtveřice zlodějů, která si rozhodně nebere servítky. Nejprve to vypadá, že policisté posádku Audi prostě zatknou a vše proběhne v pohodě. Jenomže, když Audi zastaví policejní BMW řady 3 a strážníci chtějí vystoupit z auta, řidič Audi zařadí zpátečku a do BMW tvrdě nabourá.

Z policejního auta se začne kouřit a náraz dokonce policisty zranil. Ale to jim nebrání v tom, aby se za zloději vydali. Posádka Audi ale v té době už má prostřelené pneumatiky, a tak to ujíždění není nikterak rychlé. Policisté s už tak nabouraným BMW zkusili dalšími nárazy Audi vyřadit z provozu, ale bohužel zlikvidovali jen svůj služební vůz. Proto do dalšího pronásledování nasadili Opely Insignia, ale i do jednoho z nich šílený zlodějský řidič tvrdě nacouval, čímž ho zastavil.

Posádka Audi nakonec policistům opravdu ujela. Auto následně nechali stát v jedné z bočních ulic a z místa utekli. Jenomže i tak je policisté byli schopni dopadnout a předat spravedlnosti.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV