Reklama
Archiv - Zprávy

Holčičí SUV od Porsche na okruhu ukázalo záda i ostrým sporťákům

O Porsche Macan se často neprávem říká, že je autem hlavně pro holky. Je stále relativně malé, celkem hezké a sličným slečnám to v něm velice sluší. Když se to s ním ale trochu umí, zvládne být i zatraceně rychlé a německy přesné.
Zdroj: Youtube

A podle toho, co uvidíte v dnešním videu, vlastně ani nemusíte být žádný profík. Stačí si vedle sebe posadit instruktora okruhové jízdy, poslouchat a dělat to, co říká, a rázem je z vás hvězda, která i s autem pro holky umí divy. Ale popořádku. Tím okruhem, kde se mladý majitel Macanu pořádně projel, je New Jersey Motorsports Park. Trať měří 3,62 kilometru, a ačkoliv nepatří mezi ty těžké, pár složitějších pasáží nabídne.

Na videu je vidět, že v prvních kolech je řidič hodně nervózní, s autem trošku cuká a o čisté stopě nemůže být řeč. To se ale změní ve chvíli, kdy se slova ujímá profesionál sedící na sedadle spolujezdce a řidiči začne s trasou radit. A i těch pár slov stačilo k tomu, aby se uklidil a ukázal, že rozhodně má talent! Po pár kolech totiž celkem jistě zvládne předjet své silnější sourozence v podobě Porsche Cayman S, Cayman R a dokonce i 911. Nakonec si vzal skalp i Chevroletu Corvette nebo Lotusu Elise.

Vypadá to, že některými tolik proklínaná SUV vlastně nejsou vůbec špatná. Pokud byste ale stále pochybovali, pak si vzpomeňte na naftovou SQ7, jejíž řidič si zcela podmanil Nürburgring.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV