Reklama
Archiv - Zprávy

Hazardér! Mladík jel na kole po střeše jedoucího vlaku

Někteří lidé potřebují pravidelné dávky adrenalinu, jinak mají pocit, že nejsou pořádně naživu. I když to znamená riskovat přinejmenším zdraví. Mimořádně nebezpečná jízda po střeše jedoucího vlaku je však opravdový extrém.
Zdroj: dailymail

Dvojice mladých Rusů se svým kouskem chlubí na sociálních sítích, mnoho obdivu si tím ale nezískali. Na střechu jedoucího vlaku i se svým kolem vylezli u města Frjazino, které leží asi 25 kilometrů od Moskvy. A jak je patrné, není to vůbec žádná legrace. Hned při prvním pokusu mladý cyklista ztratil balanc a spadl na kraj střechy. O bezprostřední blízkosti drátů vysokého napětí a sloupů elektrického vedení ani nemluvě. 

Sami mladíci to komentovali tím, že jim jízda po zemi připadá nudná, a tak chtěli zkusit něco zajímavějšího. Rusko má přitom značný problém se zbytečnými úmrtími mladých lidí, kteří neadekvátně riskují. Úřady už proto spustily například kampaň za bezpečná selfie, aby nedocházelo k vážným nehodám jenom kvůli zajímavé fotce.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV