Reklama
Archiv - Zprávy

Hasiči zasahující u nehody uveřejnili fotografie havarovaného BMW i8

Neexistuje asi nikdo, kdo by neslyšel o nehodě policejního BMW i8. Až doposud ale bylo vydáno tvrdé informační embargo, kvůli kterému jsme neměli zatím možnost vidět, jak vůz vlastně po nehodě vypadal. Až doposud.
Zdroj: BMW

A není to úplně hezký pohled. Fotografie nejspíše pořídili sami hasiči těsně po nehodě a uveřejnil je facebookový profil ČT24. Nejsou moc kvalitní, nicméně je na nich alespoň trochu vidět poškození rychlého, drahého a stylového auta. Podle dostupných informací zveřejnění fotografií dlouhé týdny blokovala Generální inspekce policejních sborů, která ovšem nakonec povolila.

Uveřejněno bylo jen několik fotografií, které byly pořízené za tmy. I přes špatnou kvalitu je na nich vidět velké poškození celé přední části auta. Je tak možné, že za své vzala i přední náprava a řada úchytů a držáků. Vše tak nasvědčuje vysoké rychlosti, která nehodě předcházela a o které se spekuluje.

Ještě dodáme, že nehoda se stala koncem května v Brně-Chrlicích. V autě seděl kromě policisty, který řídil, také hradní protokolář Vladimír Kruliš. Oba byli těžce zranění, nicméně Kruliš byl před několika dny propuštěn do domácího léčení.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV