Reklama
Archiv - Zprávy

GALERIE: Velké škodovky budoucnosti očima designérů

Škoda do budoucna sází na velká auta kategorie SUV a představit jich má hned několik. Podívejte se, jak si je představují grafici a designéři z celého světa.
Zdroj: X-Tomi Design

Nová generace vozu Škoda Yeti, velké sedmimístné SUV pracovně pojmenované Snowman, malé městské SUV spadající do skupiny B neboli nižší třídy a možná i stylový crossover se splývavou zádí. Všechna tato auta v současnosti česká automobilka buď chystá do produkce, nebo alespoň testuje reakce veřejnosti a zvažuje další kroky.

A to vše také dráždí představivost amatérských i profesionálních designérů, kteří čas od času přijdou s vlastní představou škodováckých SUV. Prohlédnětě si ty nezajímavější:

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
08.10.2015 18:30
|
0

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
08.10.2015 16:00
|
0
Reklama

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0
Reklama
Autosalon TV