Reklama
Archiv - Zprávy

GALERIE: Poznáte, která známá automobilka tohle vytvořila?

Odvážné koncepty jsou poslední dobou v módě a tenhle rozhodně patří mezi ty zajímavé. Navíc za ním stojí jedna významná evropská automobilka. Poznali jste z jeho linií, která to je?
Zdroj: Renault

Koncept se jmenuje Renault Coupe Corbusier. Jak název napovídá, studie vznikla na počest 50. výročí úmrtí slavného architekta Le Corbusiera, jednoho z průkopníků moderní architektury. Auto sice konceptem zůstane a do výroby se nechystá, od Renaultu je to ale pěkný dárek pro všechny milovníky automobilového designu.

Coupe Corbusier údajně návrháři francouzské automobilky vytvořili hlavně pro zábavu a inspiraci. Renault jim totiž umožňuje věnovat část svého času futuristickým konceptům, které se nemusí nijak omezovat aktuálními modely ani skutečnými obchodními plány a možnostmi. A dobře dělá.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV