Reklama
Archiv - Zprávy

GALERIE: Luxusní Superb Black Crystal září křišťálem

Ano, to je opravdový křišťál. Ve spolupráci s renomovanou sklárnou Preciosa představila česká automobilka novou studii svého vlajkového modelu Superb s křišťálovými detaily.
Zdroj: Škoda Auto

Asi nejvýraznějším prvkem studie Black Crystal jsou kola. Ta jsou totiž pokryta takzvaným hvězdným prachem. Také loga Škoda na přídi i na zádi vozu, na kolech a na volantu jsou vyrobena z kvalitního křišťálového skla. Z křišťálových prvků je vyroben i emblém Laurin & Klement na volantu.

Musíme uznat, že spojení tradice českého skla s tradičně českým autem je efektní a nepůsobí na nás prvoplánovitě. Nový Superb je sám o sobě velmi pohledný a elegantní stroj a ani s křišťálovými doplňky nevyvolává dojem nevkusného auta pro chudého hip hopera. Snad až na ta kola. Jak se líbí vám?

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV