Reklama
Archiv - Zprávy

Finanční úřad si zabydlelo Porsche Panamera ST!

Ne že by úředníci pana Babiše vyhazovali peníze oknem, to ne! Finančák ale stejně okupuje nové PORSCHE PANAMERA ST. A to díky našemu Baumaxa Indexu, kterým hodnotíme kvalitu automobilových audioaparatur.
Zdroj: www.porsche.com

Pobřeží chorvatského města Split, v zaparkovaném Porsche jsme nechali hrát píseň “Finančák” od Xaviera Baumaxy. Zcela záměrně - máme ho všichni rádi, vždyť přece nám “sní daně”, které mu dáváme rádi.

Záznam zvuku probíhá vždy stejně: Vůz stojí cca 20 metrů od silnice s poměrně hustým provozem, má nastartovaný motor. Korekce aparatury jsou na nulách, není aktivován žádný sound effect. Aparaturu zesilujeme na 50% hudebního výkonu. Pak pouštíme přes BT z telefonu (buď přes SPOTIFY, nebo Apple Music) do audiosystémů auta neznámou českou píseň. Jde o porozumění textu, prokreslení jemných zvukových nuancí. Záznamová aparatura nahrává zvuk v MP3 48 kHz 320 kbit/s. Rekordér je umístěn v místech hlavy řidiče, zároveň směrem k rušné silnici, takže je možné hodnotit i průslechy okolního provozu do kabiny.

Pro kontrolu přikládáme text písně a odkaz na internetové MP3 skladby, abyste si mohli porovnat náš natočený zvuk v autě a “čistý” bez ruchů a zkreslení. 

Příjemný poslech… I my máme moc rádi “Finančák”. 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV